Doprava ZDARMA nad 2.500 Kč

Dámské Hodinky Mynaro Deborah Line White Grey

mynaro_logo_c_zahlavi

Můžeme doručit do:
22.3.2023
Skladem
Značka: MYNARO
1 499 Kč –63 % 549 Kč
Kategorie: Hodinky MYNARO
Barva: Šedá
Určení (pohlaví): dámský
E3BE5773 0333 4396 8239 168E23000A45
Akce Tip
1 499 Kč –63 %

Nejfotogeničtější hodinky, které známe! Jsou tak krásné na fotkách a ještě krásnější ve skutečnosti. Sněhově bílý ciferník podtrhuje stylový design malých tří ciferníků uvnitř pouzdra. Navíc díky šedému koženému řemínku se hodí ideálně k jakémukoliv ležérnímu stylu.

Znáte snad hezčí kombinaci než bílou, šedou a rose gold? Tyto hodinky jsou perfektní pro všechny, co se nebojí objevovat nové trendy a chtějí vždy něco navíc!

Jak pečovat o kožený náramek/řemínek u hodinek: Kožené náramky/řemínky nesmí přijít do styku s vodou, protože kůže je porézní materiál. Otření vlhkým hadříkem je obvykle dostačující.

Pokud se dostane špína či jiné usazeniny na náramek/řemínek, je dobré jej ihned utřít, aby se špína nevstřebala do kůže. Doporučujeme alespoň jednou měsíčně promazat kožený náramek olejíčkem či krémem určeným na kůži.

V opačném případě může docházet k popraskání náramku/řemínku. Záruka výrobku se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním.  

Péče o hodinky: Sundávejte hodinky před spaním, při sportování nebo fyzické námaze – zabráníte tím povrchovému poškození.

Vyvarujte se kontaktu s chem. prostředky – parfémy, chlor, mořská voda, krémy, minerální prameny. Odkládejte výrobky mimo přímé sluneční záření. Postříbřené komponenty mohou vlivem slunce zežloutnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: