Doprava ZDARMA nad 2.500 Kč

Náramek Anchor Leather Lite White Gold

Značka: Paul Hewitt
999 Kč –70 % 299 Kč
Kategorie: Náramky Paul Hewitt
barva kovu: Zlatá
Určení (pohlaví): unisex
AA2B5748 3C0B 4BA1 8208 305B3E76B824
999 Kč –70 %
Velikost: XS
Skladem
Můžeme doručit do: 1.2.2023
999 Kč
299 Kč

Náramek Paul Hewitt, budete milovat vývoj klasického Anchoru s jeho zjednodušeným, jedinečným designem. Vyrobeno pro ty, kteří dávají přednost jednoduchému zdrobnění.


Péče o postříbřené/pozlacené šperky a ostatní bižuterii: Šperky nesmí přijít do styku s vodou, protože ty způsobují matnost a zakalení jejich povrchu. Sundávejte bižuterii před spaním, při sportování nebo fyzické námaze – zabráníte tím povrchovému poškození. Vyvarujte se kontaktu s chem. prostředky – parfémy, chlor, mořská voda, krémy, minerální prameny. Odkládejte výrobky mimo přímé sluneční záření. Postříbřené komponenty mohou vlivem slunce zežloutnout.

Záruka výrobku se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním.

Jak pečovat o kožený náramek/řemínek u hodinek: Kožené náramky/řemínky nesmí přijít do styku s vodou, protože kůže je porézní materiál. Otření vlhkým hadříkem je obvykle dostačující. Pokud se dostane špína či jiné usazeniny na náramek/řemínek, je dobré jej ihned utřít, aby se špína nevstřebala do kůže. Doporučujeme alespoň jednou měsíčně promazat kožený náramek olejíčkem či krémem určeným na kůži. V opačném případě může docházet k popraskání náramku/řemínku.

Záruka výrobku se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním.

  • Kožené "lanko" v bílé barvě 
  • Kotva vyrobena z nerezové oceli (ion postříbřené)
  • Dostupné v různých velikostech
  • Barva - bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: